More Website Templates @ TemplateMonster.com - August22nd 2011!

SERVİS-BAKIM

   
   
1976 yilinda kurulan firmamiz kuruldugu günden itibaren kaliteyi ve uygun fiyat politikasini ön plana çikartmis ve Küçük sanayideki subesini Nisan 2006 yilinda açarak hizli ve saglam bir büyüme trendi içerisine girmistir.
Firmamiz STANDART POMPA ve hidroforlarinin Bursa ve çevresinde Yetkili Servisligini yapmakta olup, Ayni zamanda Satis Hizmeti : Paslanmaz pompalar, dalgiç pompalar, atlantis pompa, vortex pompa, mekanik salmastra, pompa yedek parçalari, menbran lastikleri, genlesme tanklari, diyaframli pompalar, disli pompalar, kumanda panosu, pompa oto kontrol sistemleri satisi ile Bursa Bölgesinde hizmet vermeye devam etmektedir.
Servis Hizmetleri : yerinde kurulum yerinde servis bakim, su sorunlarina çözümler, muhtelif torna isler.
Firmamizda her türlü imkan ve uzman elemanlar ile satis sonrasi hizmetler dahil kalite ve müsteri memnuniyeti ön planda tutularak hizmet verilmektedir.
Bayiligini yaptigimiz markalar Türkiye’de ve Dünyada birçok sirket tarafindan çesitli sektörlerde kullanilmakta ve diger markalara oranla risk olusturmadigi için özellikle tercih edilmektedir.
Kaliteli ve iyi hizmet yeni satislarin güvencesidir. Memnun olan her kullanici yeni müsteriler demektir ve biz satis ve satis sonrasi hizmetlerimizde her zaman bu gerçeklere bagli kalarak kurulusumuzdan buyana pompa ve hidrofor konusunda her türlü ihtiyaca cevap verebilecek yeni çesitleri ürünlerimizin arasina katmaktayiz.
Biz; bir kurum olarak saygin ve güvenilir olmanin, kazanilmis degerleri korumanin dünya standartlarinda çalismaya, Dünya ve Türk kamuoyuna karsi yüksek sorumluluk anlayisini bir an bile unutmamaya bagli oldugunun bilincindeyiz